Rondje kunst om de school!

Rondje kunst om de school!

 

Voetgangers vertragen hun stappen en fietsers stappen af om een kijkje te nemen bij misschien wel de grootste gratis en openbaar toegankelijke kunsttentoonstelling van Amsterdam. Onze school barst van het talent, en dat laten we graag en met trots zien aan iedereen. Achter elk raam is een werk te zien dat gemaakt is door Pieter Nieuwlanders – komt dat zien, de hele zomer lang!

Vanaf deze week wordt de school weer omgetoverd tot de grootste vitrinekast van Amsterdam. Er zullen unieke kunstwerken getoond worden van onze leerlingen: fashion, sieraden, boeken, maquettes veel schilderijen en nog meer. Sommige werken zijn te koop als postkaart of koffiebeker in onze webshop

De papieren versie van de uitnodiging, met het prachtige werk van Kishana, ligt voor jullie klaar bij de receptie. Deze kaart is ook te gebruiken als leuke ansichtkaart.

 

Namens alle jonge kunstenaars,

De kunstsectie van het Pieter Nieuwland College