Petitie aangeboden aan wethouder Moorman

Meer ruimte voor goed onderwijs!

  Op donderdag 14 juli heeft een afvaardiging van het Pieter Nieuwland College wethouder onderwijs Marjolein Moorman een petitie aangeboden waarin we haar vragen het gereserveerde geld voor de verbouwing van onze school daadwerkelijk beschikbaar te stellen.

Deze verbouwing is dringend nodig om ons onderwijs te kunnen innoveren, maar de gemeente lijkt er op voor te sorteren om deze beschikking weer in te trekken. Dat zou een klap zijn voor ons onderwijs en voor onze leerlingen, die niet goed uit te leggen is. De wethouder heeft ons beloofd “te kijken wat ze doen kan” en komt in het najaar onze school bezoeken.

We willen groots kunnen denken op het Pieter Nieuwland, maar we lopen tegen de beperkingen aan van ons schoolgebouw. De leerlingen hebben meer ruimte nodig voor de lessen en in hun pauzes en tussenuren. Door de gemeente is ons drie jaar geleden een verbouwing beloofd. Het scheelde nog één handtekening. Toen kwam covid, en nu dreigt de gemeente zich helemaal terug te trekken.