Ben jij straks ook een Pieter Nieuwlander?

Ben jij straks ook een Pieter Nieuwlander?

Zit je in groep 7 of groep 8? Dan ben je vast al hard aan het nadenken welke twaalf scholen jij op je voorkeurslijst gaat zetten. Daar ga je natuurlijk goed onderzoek voor doen! Hoe kun je nou het beste meer te weten komen over onze school?

Vraag eens rond

Vraag eens rond of je mensen kent die op deze school zitten of hebben gezeten. Misschien ken je wel iemand die je kunt vragen hoe het is. Zo iemand kan je alvast vertellen om welke redenen hij of zij voor het Pieter Nieuwland heeft gekozen. Je kan ook vragen hoe het is om met een iPad te werken op school, of hoe de lessen Fast Lane English bevallen.

Als je specifieke vragen hebt over vwo-plus, dan ben je van harte welkom op de informatiemiddag op woensdag 9 februari 2022 van 15:30 tot 17:00.

Kom naar de open dagen

Zelf door het gebouw lopen, kennismaken met onze leerlingen die al je vragen kunnen beantwoorden, een proeflesje volgen: de open dag is hiervoor het perfecte moment. We hebben hiervoor twee momenten:

vrijdag 28 januari 2022 van 15:00 tot 18:00

zaterdag 29 januari 2022 van 10:00 tot 13:00

Doe mee met een lesjesmiddag

Als je wilt meemaken wat je leert op het Pieter Nieuwland, welke vakken er zijn en hoe de docenten lesgeven, dan kun je je opgeven voor de lesjesmiddag op woensdag 2 februari 2022. Je volgt daarbij een paar lesjes in een ronde die je helemaal bijwoont, dus er zijn twee startmomenten om uit te kiezen.

Ronde 1 is van 14:00 tot 15:30.

Ronde 2 begint om 15:30 en duurt tot 17:00.